Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

Szpital Średzki Sp. z o. o. informuje, że zgodnie z umową zawartą z NFZ realizuje świadczenie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej we wszystkie dni tygodnia w ramach tzw. „wieczorynki”. Punkt nocnej opieki – „WIECZORYNKI” zlokalizowany jest w głównym budynku szpitala w Środzie Wielkopolskiej, ul. Żwirki i Wigury 10,( na parterze przy rejestracji).

Gabinet „WIECZORYNKI ” czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 18.00 do 8.00 rano.
W soboty i święta oraz w dni ustawowo wolne od pracy „wieczorynka” czynna jest przez całą dobę.

Zasady realizacji świadczeń w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej:
Świadczenia realizowane są w godzinach pracy Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej Świadczenia udzielane są zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Czas oczekiwania na poradę lekarską uzależniony jest od liczby oczekujących pacjentów. Świadczenia realizowane są w kolejności zgłoszeń.

Numery telefonów:

• Opieka lekarska 698 085 234
  • Opieka pielęgniarska698 085 274
UWAGA! Świadczenie lekarskie w ramach „WIECZORYNKI” realizowane jest w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia, w czasie, kiedy ze względu na porę dnia lub nocy, nie można skorzystać z gabinetu lekarza rodzinnego, i kiedy stan zdrowia chorego nie wymaga wzywania Zespołu Ratownictwa Medycznego.

{gallery}wieczorynka{/gallery}