SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO PIERWSZYM W WIELKOPOLSCE OŚRODKIEM WYKONUJĄCYM MIKROINWAZYJNE ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM ECHOLASERA

Miło nam poinformować Państwa, iż Szpital Średzki Serca Jezusowego we współpracy z firmą MedLink Sp. z o.o. dołączył do nowoczesnych placówek, które wykonują zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym z wykorzystaniem Echolasera. Ta innowacyjna technologia, wykorzystywana przez najnowocześniejsze szpitale w Europie pozwala na bardzo precyzyjne i skuteczne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego i bezpiecznego dla pacjenta zabiegu. Echolaser wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy, a zabieg polega na wprowadzeniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i termicznym zniszczeniu jej.

Zabiegi w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego wykonywane są odpłatnie. Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z lekarzem specjalistą.

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się z nami:

Szpital Średzki Serca Jezusowego Spółka z o.o.

1. Żwirki i Wigury 10, 63-000 Środa Wielkopolska

TELEFONICZNA INFORMACJA DLA PACJENTA: + 48 515 532 533

Kontakt mailowy: echolaser@medlink.com.pl

ZALETY ZASTOSOWANIA TECHNIKI ECHOLASERA

• technika mikroinwazyjna, wykorzystująca przezskórnie wprowadzane aplikatory o średnicy zaledwie 0,8 mm, bez konieczności zastosowania znieczulenia ogólnego
  • termiczne zniszczenie zmiany chorobowej, przy zachowaniu narządu i zdrowej tkanki
  • bardzo precyzyjnie i dobrze tolerowane przez organizm działanie energii świetlnej, emitowanej przez laser w ściśle określonym miejscu
  • krótki czas zabiegu (ok. 30 minut), brak blizn na ciele oraz szybki powrót do zdrowia

KORZYŚCI DLA PACJENTA

Echolaser to nowoczesna metoda niszczenia guzów złośliwych i niezłośliwych tkanek miękkich, stosowana dla pacjentów w każdym wieku oraz dla osób z przeciwwskazaniami do zabiegów wykonywanych w znieczuleniu ogólnym. Echolaser jest wykorzystywany między innym w leczeniu: łagodnych guzków tarczycy, rozrostu gruczołu krokowego,  pierwotnego i wtórnego raka wątroby, guzów wątroby, trzustki, nerek, nadnerczy.

Szpital Średzki Echolaser ulotka str. 1

Szpital Średzki Echolaser ulotka str. 2